Stability and uniqueness for a two-dimensional inverse boundary value problem for less regular potentials
autor
Blåsten, Eemeli
Imanuvilov, Oleg Yu
Yamamoto, Masahiro
vastutusandmed
Eemeli Blåsten, Oleg Yu Imanuvilov, Masahiro Yamamoto
allikas
Inverse problems and imaging
ajakirja aastakäik number kuu
Vol. 9, no. 3
ilmumisaasta
2015
leheküljed
p. 709-723
märksõna
stabiilsus
rajaülesanded
Schrödingeri võrrandid
võtmesõna
Calderón problem
stability
uniqueness
ISSN
1930-8345
märkused
Bibliogr.: 20 ref
TTÜ struktuuriüksus
matemaatikainstituut
keel
inglise