- Aarmann, Oskar 1889-1950Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1922
- Adoff, Ferdinand 1890-1938Tallinna Tehnikumõppejõud1919-1933
- Arman, Harald 1910-1965arhitektuuri ja arhitektuursete konstruktsioonide kateederõppejõud1948-1955
- Burman, Karl vanem 1882-1965Tallinna Tehnikumõppejõud1922/23
- Butte, Paul 1889-1973Tallinna Tehnikumõppejõud1922/23
- Daniel, Oskar Evald 1874-1945Tallinna Tehnikumõppejõud1925-1927
- Dreyer, Friedrich 1879-1934Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1931
- Ederberg, Ernst 1891-1973arhitektuuri ja arhitektuursete konstruktsioonide kateederõppejõud1919-1931, 1944-1949
- Gazizov, Maksim 1918mäekateederõppejõud1952-1955
- Georgin, ArturTallinna Tehnikumõppejõud1921-1930
- Gering, Arnold 1894-1955Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1928
- Gerrets, Paul 1890-1968Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1924
- Grauen, Andres 1886-1942Tallinna Tehnikumõppejõud1925-1926
- Gutmann, Robert 1882-1945Tallinna Tehnikumõppejõud1921/22
- Hangelaid, Kotri 1887-1961Tallinna Tehnikumõppejõud1919-1929
- Hellat, Georg 1870-1943Tallinna Tehnikumõppejõud1919-1921
- Hinto, Oskar Eduard 1882-1961Tallinna Tehnikumõppejõud1922-1935
- Holostoff, Roman 1888-1970Tallinna Tehnikumõppejõud1925-1931
- Ilves, Viivi 1942üldtehniline kateederõppejõud1977-1992
- Ise, Rudolf Theodor 1892-1982Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1922
- Johanson, Herbert 1884-1964Tallinna Tehnikumõppejõud1932-1935
- Johanson, JohannesTallinna Tehnikumõppejõud1920-1922
- Juhans, Johannes 1874-1956Tallinna Tehnikumõppejõud1927-1932
- Jutt, JaanTallinna Tehnikumõppejõud1927/28
- Jõgi, Eduard 1890-?Tallinna Tehnikumõppejõud1925-1933
- Kalberg, August 1888-1983Tallinna Tehnikumõppejõud1921/22
- Kaljuvee, Julius 1869-1940Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1922
- Kalm, Juhan 1884-1953Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1922
- Kand, Martin 1880-1966Tallinna Tehnikumõppejõud1923-1932
- Kesküla, Elmar 1931-1984mäekateederõppejõud1953-1958
- Kiivet, Johannes 1879-1967Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1932
- Kink, Aleksander 1882-1937Tallinna Tehnikumõppejõud1924-1932
- Koch, Alfred 1883-1941Tallinna Tehnikumõppejõud1922/23
- Kogel, Franz 1882-1949Tallinna Tehnikumõppejõud1922-1927
- Kollist, Johannes 1884-1937Tallinna Tehnikumõppejõud1918/19, 1921-1931
- Konsap, DanielTallinna Tehnikumõppejõud1921/22
- Koort, Ants 1930-1981automaatika kateederõppejõud1968-?
- Koov, Aleksander 1878-1955Tallinna Tehnikumõppejõud1922-1924
- Koplus, KarlTallinna Tehnikumõppejõud1922-1924
- Kotli, Alar 1904-1963arhitektuuri ja arhitektuursete konstruktsioonide kateederõppejõud1948-1953
- Kutsar, Rudolf 1914marksismi-leninismi aluste kateederõppejõud1948-1954
- Kuusmann, Alfred 1891-1942Tallinna Tehnikumõppejõud1922/23
- Kägi, Eduard 1899-1997Tallinna Tehnikumõppejõud1927-1931
- Köpper, Erich 1918-1967NLKP ajaloo kateederõppejõud1960-1964
- Laaspere, Ülo 1929-1986kehalise kasvatuse ja spordi kateederõppejõud1955-1959
- Leetberg, Artur 1886-1969Tallinna Tehnikumõppejõud1929 (ka 1926)-1936
- Lepik, August 1891-1947Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1925
- Leppikson, Heinrich 1920kaubandusökonoomika kateederõppejõud1951-1953
- Loskit, Karl 1884-1936Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1924
- Lubi, Oskar 1902-1981tehnilise joonestamise ja kujutava geomeetria kateederõppejõud1955-1959
- Lukk, Joosep 1863-?Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1929
- Lätti, August 1889-1975Tallinna Tehnikumõppejõud1929-1931
- Lückenbach, Theodor 1886-?Tallinna Tehnikumõppejõud1922
- Maddison, PaulTallinna Tehnikumõppejõud1920-1927
- Madise, Johannes 1920soojusenergeetika kateederõppejõud1956-?
- Margens, Hans 1874-1946Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1933
- Martin, Benjamin 1892-1969Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1924
- Mickfeldt, Konstantin 1886-?Tallinna Tehnikumõppejõud1923-1932
- Mihkelson, Tõnis 1887-1944?Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1923, 1927
- Mühlmann, Johannes 1888-1936Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1928
- Novožilov, Valentin 1939marksismi-leninismi kateeder Kohtla-Järvelõppejõud1970-1972
- Nuudi, Johannes 1895-1975Tallinna Tehnikumõppejõud1922-1931
- Nymann, Roman 1881-1951Tallinna Tehnikumõppejõud1918-1920
- Oja, Frits 1887-1954Tallinna Tehnikumõppejõud1928-1932
- Oja, Juhan 1885-1965Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1923
- Orle, Peeter 1887-1985Tallinna Tehnikumõppejõud1930-1936
- Ottas, Oskar 1886-1983Tallinna Tehnikumõppejõud1919-1923
- Palm, Albert 1903-1970poliitilise ökonoomia kateederõppejõud1947-1957
- Papello, Karl 1890-1958Tallinna Tehnikumõppejõud1922/23
- Perler, KarlTallinna Tehnikumõppejõud1924-1931
- Perna, Artur 1881-1940Tallinna Tehnikumõppejõud1918-1936
- Perna, Hermann 1883-1969Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1934
- Poleštšuk, Aleksander 1863-1944Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1932
- Prüller, Kristjan 1877-1950Tallinna Tehnikumõppejõud1929/30
- Puhov, Karp 1923eriettevalmistuse kateederõppejõud1958-?
- Puhvel, Karl 1894-1966Tallinna Tehnikumõppejõud1927-1933
- Pürge, Aleksander Ernst 1887-1940Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1925
- Ratassepp, August 1881-1959Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1935
- Raud, Paul 1865-1930Tallinna Tehnikumõppejõud1921/22
- Roos, Ants 1885-1962Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1923, 1929-1931
- Roose, Enn 1939-2001majandusarvestuse instituutõppejõud1992/93
- Root, Nikolai 1870-1960Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1922
- Rumma, Kusta 1895-1944usaldusarst1936-1944
- Russvurm, Johannes 1855-1939Tallinna Tehnikumõppejõud1922-1929
- Sakeus, Johannes 1880-1934Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1924, 1932-1934
- Salmistu, Sirle 1979TTÜ Tartu Kolledžõppejõud2006-
- Sander, MartinTallinna Tehnikumõppejõud1922-1923
- Sari, Erich Hugo 1888-1946Tallinna Tehnikumõppejõud1921-1923, 1938-1940
- Saukas, Voldemar 1889-?Tallinna Tehnikumõppejõud1919/20
- Sillaste, Juhan 1943teenindusökonoomika kateederõppejõud8ond
- Soans, Anton Lembit 1885-1966Tallinna Tehnikumõppejõud1924-1932, 1936-1939
- Stokrotskaja, Elfriede 1906vene keele kateederõppejõud1946-1958
- Sumer, Eelar 1893-1989Tallinna Tehnikumõppejõud1919-1931
- Sõrra, Villem 1893-?vesiehitiste laborõppejõud1937/38, 1955-1960
- Zaitsev, Jevgeni 1916eriettevalmistuse kateederõppejõud1959-1966(on)
- Zurakov, Vassilisoojusenergeetika kateederõppejõud1950-?
- Talts, Aleksander 1892-1976Tallinna Tehnikumõppejõud1922/23, 1930
- Tamm, Alfred 1900-1963keeltekateederõppejõud1945-1949, 1957-1960
- Tammemägi, Jüri 1948üldtehniline kateederõppejõud1974-1985
- Tiitso, Richard 1886-1952Tallinna Tehnikumõppejõud1926-1933
- Tilzen, Karl Erich 1887-1939Tallinna Tehnikumõppejõud1922-1925
- Toom, August 1888-1942Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1922
- Torpan, Adolf 1928marksismi-leninismi aluste kateederõppejõud1953-1955
- Triik, Nikolai 1884-1940Tallinna Tehnikumõppejõud1918/19
- Turovski, Mark 1922marksismi-leninismi aluste kateederõppejõud1949-1954
- Türna, Endel 1896-1957Tallinna Tehnikumõppejõud1920-1931, 1938-1940
- Veerus, Johannes Voldemar 1897-1972Tallinna Tehnikumõppejõud1926/27
- Veiderma, Aleksander 1888-1972Tallinna Tehnikumõppejõud1922-1924
- Volberg, August 1896-1983arhitektuuri ja arhitektuursete konstruktsioonide kateederõppejõud1946-1954