Alop, Anatoli 1951

TTÜ struktuuriüksus
TTÜ ametikoht
TTÜ-s
2014-
Teenistuskäik TTÜs
TTÜ Eesti Mereakadeemia, dotsent 15.10.2015-...
TTÜ Eesti Mereakadeemia, arendusdirektor 01.09.2014-14.10.2015
TTÜ EMERA merenduse lektoraadi juhataja 15.10.2015-31.08.2017
merenduse õppekavajuht 15.10.2015-31.08.2018
Teenistuskäik mujal
Eesti Mereakadeemia, arendusprorektor 01.01.2014 - 31.07.2014
Eesti Mereakadeemia, õppeprorektor 01.09.1999 - 31.08.2004, 01.11.2006 - 31.08.2008
Eesti Mereakadeemia, professor 01.09.1998 - 31.08.2014
Eesti Mereakadeemia, sadamamajandamise õppetooli juhataja 01.09.1998 - 31.08.1999
Eesti Euroopa Liinid, aevaliin Tallinn-Kiel, direktor 1997-1998
Eesti Mereakadeemia, lektor 01.12.1992 - 31.12.1996
Väikelaevaehitusfirma "Navis", juhatuse aseesimees 1991-1992
Tallinna Merekolledž, laevajuhtimise osakonna juhataja 1990-1991
Novosibirski Veetranspordi Inseneride Instituut (Venemaa), nooremteadur, vanemteadur, vanemõpetaja, 1974-1990
Teaduskraad
PhD 1983
Eriala
laevajuhtimine
Teadusorganisatoorne ja administratiivne tegevus
Välisministeeriumi juures Arktika Nõukogu vaatlejastaatuse analüüsimiseks moodustatud töörühma liige 2014-...
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi juures moodustatud mereõiguse kodifitseerimise töörühma liige 2014-...
Euroopa Komisjoni raamprogrammi teadusekspertide hulka kuulumine merenduse ja laevanduse valdkonnas 2004-...
Tallinna Teadlaste Maja nõukogu liige 2004-...
Rahvusvahelise ekspertiderühma esimees Liepaja Merekolledži (Liepaja, Läti) õppesuuna akrediteerimisel - Läti Haridus- ja Teadusministeeriumi ettepanekul 2015
Rahvusvahelise ekspertiderühma esimees merekolledži "Novikontas" (Riia, Läti) institutsionaalsel akrediteerimisel - Läti Haridus- ja Teadusministeeriumi ettepanekul 2014
Leonardo da Vinci projekti „Securitas Mare II“ juhtimine 2006-2008
Leonardo da Vinci projekti „Boatbuilder“ juhtimine 2004-2006
Eesti Inseneride Kutsenõukogu liige 2003-2007
Akadeemilise eksperdina EK programmde ERASMUS/SOCRATES (2002) ja TEMPUS (2005, 2006, 2010) projektitaotluste hindamine Euroopa Komisjonis 2002-2010
Leonardo da Vinci projekti „Securitas Mare“ juhtimine 2002-2005
Juunis 2000 Tallinna lahes m/l „Zenitas“ huku uurimiseks loodud Vabariigi Valitsuse komisjoni esimees 2000
Leonardo da Vinci projekti „VTLR Access“ juhtimine 1999-2000
Sünniaeg
15.03.1951
Sünnikoht
Novosibirski oblast, Venemaa
PUBL kirjed