Kändler, Nils 1976

TTÜ struktuuriüksus
TTÜ ametikoht
TTÜ-s
2016
Teenistuskäik TTÜs
mehaanikainstituudi nooremteadur 08.09.2016-31.08.2020
Haridus
TTÜ 2002 ehit-teadusk, doktorant 2002 (juhend prof T.Koppel); tehn-tead mag 2002
Sünniaeg
18.07.1976
PUBL kirjed