Cnoidal waves governed by the Kudryashov-Sinelshchikov equation

vastutusandmed
Merle Randrüüt, Manfred Braun
ajakirja aastakäik number kuu
Vol. 377, 31-33
ilmumisaasta
leheküljed
p. 1868-1874 : ill
võtmesõna
Kudryashov–Sinelshchikov equation
Korteweg–de Vries equation
cnoidal waves
ISSN
0375-9601
märkused
Bibliogr.: 9 ref
TTÜ struktuuriüksus
keel
inglise
Randrüüt, M., Braun, M. Cnoidal waves governed by the Kudryashov-Sinelshchikov equation // Physics letters A (2013) Vol. 377, 31-33, p. 1868-1874 : ill.