О распределении максимума последовательных сумм независимых случайных величин
autor
Arak, Taivo
vastutusandmed
Т.В. Арак
allikas
Теория вероятностей и ее применения
ajakirja aastakäik number kuu
Т. 19, вып. 2
ilmumisaasta
1974
leheküljed
с. 257-277
leitav
https://www.ester.ee/record=b2156043*est
märksõna
juhuslikud suurused
matemaatiline statistika
ISSN
0040-361X
märkused
Библиогр.: 7 назв
Kokkuvõte: On the distribution of the maximum cumulative sum of independent random variables, lk. 277
TTÜ struktuuriüksus
arvutusmatemaatika kateeder
keel
vene