TalTech ISIK
Nimi Randma-Liiv, Tiina 1968-
TTÜ struktuuriüksus õppeprodekaan
TTÜ ametikoht professor
õppeprodekaan
TTÜ-s 2007-
Teenistuskäik TTÜs humanitaarteaduskonna avaliku halduse instituudi professor (1.00) 2007-31.08.2017
humanitaar- ja sotsiaalteaduste instituudi haldusjuhtimise ja halduspoliitika õppetooli juhataja 01.09.2007-31.08.2014
Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituudi haldusjuhtimise ja halduspoliitika õppetooli juhataja 01.07.2015-31.08.2017
sotsiaalteaduskonna prodekaan 01.05.2010-01.09.2012
sotsiaalteaduskonna teadus- ja õppeprodekaan 01.09.2012-31.12.2016
Teenistuskäik mujal 2014 - 2015 Florida International University, Fulbright Professor
2007 - 2007 Viini Ülikool, külalisprofessor
2006 - 2007 Tartu Ülikool, Sotsiaalteaduskond, Riigiteaduste instituut, Haldusjuhtimise õppetool
Professor (1.00)
2004 - 2004 Islandi Ülikool, Väikeriikide Uuringute Keskus, suvekooli õppejõud
2002 - 2005 Leuveni Katoliiklik Ülikool, külalisprofessor
2002 - 2002 Leideni Ülikool, Euroopa Avaliku Halduse Doktorikool, õppejõud
2002 - 2002 Gdanski Ülikool, külalisprofessor
2001 - 2006 Tartu Ülikool, Sotsiaalteaduskond, Riigiteaduste instituut
Dotsent (1.00)
2000 - 2004 Tartu Ülikool, Sotsiaalteaduskond, Riigiteaduste instituut
Vanemteadur (1.00)
1997 - 1997 Briti Valitsus, Cabinet Office, intern
1996 - 1996 Connecticuti Ülikool, külalisteadur
1995 - 1999 Tartu Ülikool avaliku halduse ja sotsiaalpoliitika osakond
Lektor (1.00)
1994 - 1994 Oslo Ülikool, külalisteadur
1994 - 1994 Maailmapank, Tallinna Büroo, juhataja abi
1993 - 1993 ÜRO, Majanduse ja sotsiaalarengu osakond, intern
1991 - 1992 Eesti Ametiühingute Teadus- ja Arenduskeskus, teadur
Haridus 1995 - 1999 Loughborough Ülikool, PhD; 1992 - 1993 New York'i Ülikool, Master of Public Administration; 1986 - 1991 Tartu Ülikool, majandusküberneetika diplom
Teaduskraad PhD
Eriala 2015 - ... Ajakirja "International Journal of Civil Service Reform and Practice" toimetuskolleegiumi liige
2015 - ... Ajakirja "International Journal of Public Sector Management" toimetuskolleegiumi liige
2015 - ... Ajakirja "Public Organization Review" toimetuskolleegiumi liige
2015 - ... Ajakirja "International Journal of Public Administration" toimetuskolleegiumi liige
2012 - ... Ajakirja "Icelandic Review of Politics and Administration" toimetuskolleegiumi liige
2011 - ... Ajakirja "Administration" toimetuskolleegiumi liige
2010 - ... Tallinna Tehnikaülikooli nõukogu liige
2010 - ... Euroopa Avaliku Halduse Programmide Akrediteerimise Assotsiatsioon (EAPAA), akrediteerimiskomisjoni liige
2009 - ... Ajakirja "Croatian Public Administration" toimetuskolleegiumi liige
2008 - ... Ajakirja "Administracja Publiczna. Public Administration" toimetuskolleegiumi liige 2007 - ...
Tallinna Tehnikaülikool, Humanitaar- ja Sotsiaalteaduste Instituudi nõukogu liige
2007 - ... Euroopa Avaliku Halduse Teaduslik Ühing (EGPA), juhtkomitee liige
2004 - ... Ajakirja "Halduskultuur" toimetuskolleegiumi liige
2005 - 2007 Riigikantselei, avaliku teenistuse tippjuhtide arenguprogrammi ekspertkomisjoni liige ja mooduli juht
2002 - 2007 Ajakirja "Journal of Comparative Policy Analysis" toimetuskolleegiumi liige, Best Article Committee liige
2002 - 2006 Vabariigi Presidendi akadeemilise nõukogu kohaliku omavalitsuse arengu komisjoni liige
2000 - 2006 Poliitikauuringute Keskuse PRAXIS kaasasutaja ja nõukogu liige
1999 - 2007 Tartu Ülikool, Euroopa Kolledži nõukogu liige
1997 - 2002 Eesti Haldusjuhtimise Instituudi nõukogu aseesimees
1997 - 2000 Network of Institutes and Schools of Public Administration in Central and Eastern Europe (NISPAcee), juhtkomitee liige
1997 - 1999 Avaliku Teenistuse Koolitusnõukogu aseesimees
1996 - 1999 Tartu Ülikooli nõukogu liige
1995 - 2007 Tartu Ülikool, avaliku halduse osakonnanõukogu liige
1995 - 2003 Tartu Ülikool, avaliku halduse osakonna juhataja
1994 - 2007 Tartu Ülikool, sotsiaalteaduskonna nõukogu liige
Sünniaeg 08.08.1968
PUBL kirjed autor