Rathinavelu, Sokkalingam 1990-

TTÜ ametikoht
TTÜ-s
2021-
Teenistuskäik TTÜs
mehaanika ja tööstustehnika instituut, teadur, 10.08.2021-31.12.2022.
Tallinna Tehnikaülikool, külalisteadur (0,50), 01.01.2019–28.10.2019
Haridus
Doctorate (PhD), 27.08.2015–30.12.2020
Master of Engineering (M.E.), 10.08.2012–27.04.2014
Bachelor of Engineering (B.E.), 12.06.2007–28.04.2011
Teaduskraad
PhD
Sünniaeg
PUBL kirjed