TalTech publikatsioonid
pealdis Henno, J.
TTÜ struktuuriüksus informaatikainstituut
maakood de
keel inglise
autor Henno, Jaak
pealkiri Juhász, Arye. Solution of the membership problem of the prefix monoid in certain one-relator groups. Semigroup Forum 89, No. 3, 479-490 (2014) : [review]
vastutusandmed Reviewer: Jaak Henno
allikas Zentralblatt MATH
ajakirja aastakäik number kuu 06425946
ilmumisaasta 2015
leheküljed [1] p
märksõna poolrühmad (mat.)
monoidid
vormimärksõna arvustused
ISSN 2190-3484
url https://zbmath.org/?t=&s=0&q=06425946