TalTech publikatsioonid
pealdis Kaldo, I., Vaarmann, O.
maakood lt
autor Kaldo, Indrek
Vaarmann, Otu
pealkiri Some rapidly convergent methods for nonlinear Fredholm integral equation
vastutusandmed I.Kaldo and O.Vaarmann
allikas Mathematical modelling and analysis : the Baltic journal on mathematical applications, numerical analysis and differential equations
ajakirja aastakäik number kuu Volume 10
ilmumisaasta 2005
leheküljed 1, p. 63-72
ISSN 1392-6292
märkused Bibliogr.: 9 ref
retsensioon Kokkuv├Áte leedu keeles