TalTech publikatsioonid
pealdis Арак, Т.
TTÜ struktuuriüksus arvutusmatemaatika kateeder
maakood ru
keel vene
autor Arak, Taivo
pealkiri О скорости сходимости распределения максимума последовательных сумм независимых случайных величин : (представлено академиком Ю.В. Линником 19.IV.1972)
vastutusandmed Т. Арак
allikas Доклады Академии наук СССР. Новая серия
ajakirja aastakäik number kuu Т. 208, № 1
ilmumisaasta 1973
leheküljed с. 11-13
märksõna juhuslikud suurused
matemaatiline statistika
ISSN 0002-3264
märkused Библиогр.: 5 назв
url https://www.ester.ee/record=b1490268*est