Annus, Ivar 1983

Allasutuse kood
em
TTÜ ametikoht
TTÜ-s
2006-
Teenistuskäik TTÜs
ehituse ja arhitektuuri instituut, abiprofessor tenuuris 01.06.2020-...
inseneriteaduskond, prodekaan 21.02.2020–...
ehituse ja arhitektuuri instituut, hüdromehaanika teadus- ja katselaboratoorium, juhataja 01.01.2017– ...
inseneriteaduskond, programmijuht (hooned ja rajatised) 01.09.2017–01.10.2020
ehituse ja arhitektuuri instituut, vanemteadur 01.01.2017–31.05.2020
mehaanikainstituut, vanemteadur 2013–31.12.2016
mehaanikainstituut, hüdro- ja aeromehaanika õppetool, õppetooli hoidja 01.09.2014–31.12.2016
mehaanikainstituut, hüdromehaanika teadus- ja katselaboratoorium, juhataja 1.09.2011–31.12.2016
mehaanikainstituut, assistent 2013–31.08.2014
mehaanikainstituut, assistent, pikendus (0,5) 01.09.2008-31.08.2011
mehaanikainstituut 2006-2012
Teenistuskäik mujal
AS Infodepot, projektijuht 01.01.2005–31.12.2006
Teaduskraad
Eriala
Teadusorganisatoorne ja administratiivne tegevus
Eesti kõrg- ja kutsehariduse kvaliteediagentuuri (EKKA) kõrghariduse hindamisnõukogu liige 2021-...
Rahvusvahelise Inseneripedagoogika Ühingu (IGIP) liige 2020-...
retsensent ajakirjas Journal of Fluid Mechanics 2019-...
retsensent ajakirjas Water; Water Science and Technology 2019-...
retsensent ajakirjas Urban Water Journal 2018-...
ehituse ja arhitektuuri instituudi nõukogu liige 2017-...
retsensent ajakirjas Annals of Nuclear Energy 2016-...
retsensent ajakirjas Energy Efficiency 2015-...
retsensent ajakirjas Journal of Water Supply: Research and Technology - AQUA 2014-...
retsensent ajakirjas Journal of Hydraulic Research 2013-...
Magistri- ja doktoritööde kaitsmiskomisjoni liige 2013-...
Horizon Europe projektitaotluste hindamise ekspert, European Commission Research Executive Agency 2021
Standardite EVS846 ja EVS848 uuendamise töögrupi liige 2020-2021
Külalistoimetaja ajakirja "Water" erinumbris "Urban Drainage Systems in Smart Cities" 2020-2021
Programmikomitee liige EDUCON2021 2020-2021
Interreg Läänemere regiooni projekti NOAH koordinaator 2019-2021
Sessiooni juht ICL2020 konverentsil 2020
Programmikomitee liige EDUCON2020 2019-2020
Üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi hindamiskomisjoni liige 2018-2019
Projekti "Pilootvesikonnad kui praktilised tööriistad vähendamaks kahjulike ainete sissevoolu Läänemerre" juhtkomitee liige 2015-2018
Retsensent The 3rd International Conference on Innovative Materials, Structures and Technologies (IMST 2017) 2017
ehitusteaduskonna nõukogu liige 2014-2016
mehaanikainstituudi nõukogu liige 2010-2016
Tunnustused
ehituse ja arhitektuuri instituudi aasta noorteadlane 2018
Sünniaeg
04.02.1983
PUBL kirjed