On conformal geospatial transformations with complex polynomials

vastutusandmed
Jüri Lippus and Tõnu Oja
ajakirja aastakäik number kuu
Vol. 61, 1
ilmumisaasta
leheküljed
p. 65-70 : ill
võtmesõna
cartography
conformal mappings
complex polynomials
ISSN
1736-6046
märkused
Bibliogr. p. 69-70
retsensioon
Kokkuvõte: Konformsetest georuumilistest teisendustest komplekssete polünoomidega
keel
inglise
Lippus, J., Oja, T. On conformal geospatial transformations with complex polynomials // Proceedings of the Estonian Academy of Sciences (2012) Vol. 61, 1, p. 65-70 : ill.