Linear inequalities via least squares

autor
vastutusandmed
Evald Übi
kirjastus/väljaandja
ajakirja aastakäik number kuu
Vol. 62, 4
ilmumisaasta
leheküljed
p. 238-248
ISSN
1736-6046
märkused
Bibliogr. p. 248
retsensioon
Kokkuvõte: Lineaarsed võrratused vähimruutude meetodi abil
Open Access
Open Access
teaduspublikatsioon
teaduspublikatsioon
keel
inglise
võtmesõna
linear inequalities
redundant inequalities
initial solution to the linear programming problem
kategooria (üld)
Übi, E. Linear inequalities via least squares // Proceedings of the Estonian Academy of Sciences (2013) Vol. 62, 4, p. 238-248. https://artiklid.elnet.ee/record=b2651803*est https://doi.org/10.3176/proc.2013.4.04